You need to enable JavaScript to run this app.
O nás

V roce 2011 vyvinuli Vašek a Tomáš jedny z prvních slevových portálu v Česku a během roku jim dopomohli k růstu na obrat 80 milionů Kč.

Během následujících let vyvinuli další webové aplikace a zjistili, že by byli rádi, kdyby nešlo o jednorázové přivýdělky u studií. Tím byl položen základ vývojářské agentury Able, která od té doby:

11x

Vyhrála globální ceny Awwwards (5x), CSS Design Awards (5x) a Design Rush

350+

Vyvinula 350+ softwarových řešení pro 150+ klientů

100+

Analyzuje 100+ myšlenek na digitální produkty ročně, začne vyvíjet max 20 z nich
Skupinove foto

Vyvíjíme digitální produkty, které:

Přináší nové
(a zásadní) příjmy

Encall nahled

Vytváří úplně
nové byznysy

Iqx nahled

Efektivizují fungování
rigidních procesů

aaa nahled

Jaké je to s námi pracovat?

Tým je základ úspěchu

Dlouhodobá fluktuace 5 % se nestane jen tak přes noc. Nové kolegy do týmu si vybíráme opatrně a tak, aby se nám spolu dobře pracovalo.

Reálná práce

Neúčtujeme si za fancy prezentace. Analyzujeme, designujeme, programujeme a testujeme.

Reálně pracujeme a jsme vaším technologickým týmem.

Nevolíme zkratky

Nejen ve výběru týmu, který pro vás sestavujeme, ale ani ve vývoji.

Pomáháme vám s budováním podnikání a tam se zkratky nevyplácí. Investujeme naše vědomosti do dlouhodobé udržitelnosti vašeho byznysu.

Transparentnost

Každý dlouhodobý vztah je postavený na kvalitní komunikaci a důvěře.

Tyto vlastnosti jsou v Able DNA propsány tak hluboko, že vás možná občas překvapíme, jak otevřeně s vámi budeme komunikovat.

Vážíme si každého

08/10/2021

“Požadovali jsme řešení, které nám pomůže lépe porozumět potřebám našich zákazníků, a jsme rádi, že se to společně s Able a jejich nástrojem Verzuz povedlo. Výsledkem je nejen o 30 % více prodaných pojištění, ale také zásadní časová úspora při jeho sjednání. Oproti původně využívanému řešení se celý proces sjednání zrychlil o více jak 50 %.”

Simonova

Jana Šimonová

Group Insurance Manager, Aures Holdings a.s.

28/06/2022

“Spolupráci se studiem Able si ceníme z řady důvodů. Vždy dokáží navrhnout i zrealizovat funkční a zároveň kreativní řešení, díky kterému mají naši klienti unikátní e-shop splňující jejich individuální potřeby a požadavky. Svými zkušenostmi, proaktivním a profesionálním přístupem se právoplatně řadí mezi elitní skupinu našich Shoptet Premium Partnerů.”

Bradacova

Andrea Bradáčová

Supervisor of Premium Onboarding

05/11/2022

“Able přináší do vývoje softwaru specializace, které jinde na jednom místě nenajdete. Jako náš hlavní partner nemá Able na starosti pouze samotný vývoj, ale velkou hodnotu nacházím v iniciačních analýzách a technické dokumentaci. Díky nim se dokážeme vyvarovat zbytečným chybám a hlavně umíme prioritizovat vývojové práce tak, aby měly pozitivní byznysový dopad.”

Spindler

Sacha Spindler

Mesh Payments

16/12/2021

„So spoluprácou som nadmieru spokojná, Studio Able nám dokázalo za veľmi krátky čas vytvoriť produkt namieru podľa požiadaviek. Počas celej doby spolupráce boli ústretoví, rýchlo reagovali v prípade problémov a prichádzali s riešeniami. Férový a otvorený prístup a príjemná komunikácia.“

Mieresova

Ľubica Mieresová

Marketing Manager - Kofola a.s.

Už dávno
to není jen o zakladatelích

CEO

Faraga Faraga

CPO

Melicharek Melicharek

CSO

Juhanak Juhanak

CFO

Faraga Faraga

CTO

Grolig Grolig

CCO

Kaman Kaman

COO

Juren Juren

Project manager

Kaman Kaman

Project manager

Korensky Korensky

Partner

Kriz Kriz

32+

Naše práce
Projekt
Pracujeme se zkušenými manažery a podnikateli, čemuž odpovídají produkty, které jim stavíme. Sofistikované, bezpečné a se skvělým UX.
Více
Kariéra
Kariera
Přidejte se k týmu, ze kterého se neodchází. Fluktuace, o které se ostatním firmám zda a podmínky, díky kterým si zamilujete Able i nové kolegy.
Více