You need to enable JavaScript to run this app.
Cepice able
CzechCrunch 20 / 12 / 2023
Od hraní her přes slevové portály k vývojářské agentuře s valuací 80 milionů. Able má teď nového investora
Václav Faraga se začal zajímat o IT už ve svém mládí, kdy přešel od hraní strategických počítačových her ke stavbě webových stránek. Okolo roku 2011 s tehdejším spolužákem Tomášem Melichárkem založili v době jejich největšího boomu několik…
Více
Melicharek
Roklen 16 / 10 / 2023
Je opravdu ChatGPT Enterprise rychlejší a bezpečnější AI chat pro firmy?
Téma bezpečnosti dat v souvislosti s produkty založenými na umělé inteligenci, jako je ChatGPT, je v dnešní době rychlé digitalizace nesmírně důležité. Když využíváte službu postavenou na AI, je zásadní rozumět, jak bude s vašimi daty zacházeno….
Více
Projekt
Mediář 28 / 08 / 2023
Jak vývojáři z Able pomohli AAA Auto uzavřít dvojnásob pojištění v porovnání s konkurencí
Původně českou síť autobazarů AAA Auto, která se za svou více než třicetiletou historii rozrostla i do dalších zemí regionu střední a východní Evropy, není třeba blíže představovat. S loňským prodejem blížícím se 90.000 vozů za bezmála 25 miliard Kč…
Více
O nás
Melicharek
Nevolíme zkratky, jsme transparentní a namísto fancy prezentací reálně pracujeme. Je nás už 40, ale začátky před více než 10 roky byly ve dvou. Poznejte nás blíže.
Více
Naše práce
Projekt
Pracujeme se zkušenými manažery a podnikateli, čemuž odpovídají produkty, které jim stavíme. Sofistikované, bezpečné a se skvělým UX.
Více
Kariéra
Cepice able
Přidejte se k týmu, ze kterého se neodchází. Fluktuace, o které se ostatním firmám zda a podmínky, díky kterým si zamilujete Able i nové kolegy.
Více