You need to enable JavaScript to run this app.

Kariéra

Pracujte na produktech, které používáte, aniž byste to věděli:

40+

kolegů, rosteme udržitelně

5 %

fluktuace, o 25pb (!!) méně než trh

(1)

stavíme firmu kolem lidí, ne naopak
Kariera

Už jsme zmínili, že nás neužije na sáhodlouhé prezentace? Stejně tak si pro své klienty nevymýšlíme pohádky a vše komunikujeme tak, abychom si vždy udrželi jasnou tvář.

Občas jsme moc přímočaří, občas si třeba neporozumíme v technickém detailu a bude nám to chvíli trvat. Vždy ale naši klienti ví, že jsme jejich partneři a stojíme na stejné straně barikády.

Jako jejich “spolu-podnikatelé” chápeme pragmatické cíle, které mají, a díky tomu si s námi skvěle rozumí i mimo prostředí e-mailových klientů a zasedacích místností.

A to není prázdná fráze copywritera nebo managementu, tak to skutečně je a každý člen týmu to vnímá stejně. Zeptejte se třeba Vaška.

Zeptejte se třeba Vaška

Chceš pracovat z domu? Nebo z moderních kanceláří v centru Znojma? Nebo chceš odletět na měsíc do Silicon Valley? Necháme tě pracovat nehledě na lokalitu, časovou zónu nebo tvé komunikační preference.

Chceme, aby se každý kolega a každá kolegyně u nás cítili skvěle. A když říkáme “u nás”, neomezujeme to místem.

Aktuálně otevřené pozice:

Logo kentico
Logo docker
Logo angular
Logo kubernetes
Logo dotnet
Logo java
Logo amazon
Logo microsoft
Logo php
Logo prometheus
Logo nodejs
Logo python
Logo elasticsearch
Logo mongodb
Logo mysql
Naše práce
Projekt
Pracujeme se zkušenými manažery a podnikateli, čemuž odpovídají produkty, které jim stavíme. Sofistikované, bezpečné a se skvělým UX.
Více
O nás
Melicharek
Nevolíme zkratky, jsme transparentní a namísto fancy prezentací reálně pracujeme. Je nás už 40, ale začátky před více než 10 roky byly ve dvou. Poznejte nás blíže.
Více