You need to enable JavaScript to run this app.
O nás

V roce 2011 vyvinuli Vašek a Tomáš jedny z prvních slevových portálu v Česku a během roku jim dopomohli k růstu na obrat 80 milionů Kč.

Během následujících let vyvinuli další webové aplikace a zjistili, že by byli rádi, kdyby nešlo o jednorázové přivýdělky u studií. Tím byl položen základ vývojářské agentury Able, která od té doby:

11x

Vyhrála globální ceny Awwwards (5x), CSS Design Awards (5x) a Design Rush

350+

Vyvinula 350+ softwarových řešení pro 150+ klientů

100+

Analyzuje 100+ myšlenek na digitální produkty ročně, začne vyvíjet max 20 z nich
Skupinove foto

Vyvíjíme digitální produkty, které:

Přináší nové
(a zásadní) příjmy

Encall nahled

Vytváří úplně
nové byznysy

Iqx nahled

Efektivizují fungování
rigidních procesů

aaa nahled

Jaké je to s námi pracovat?

Tým je základ úspěchu

Dlouhodobá fluktuace 5 % se nestane jen tak přes noc. Nové kolegy do týmu si vybíráme opatrně a tak, aby se nám spolu dobře pracovalo.

Reálná práce

Neúčtujeme si za fancy prezentace. Analyzujeme, designujeme, programujeme a testujeme.

Reálně pracujeme a jsme vaším technologickým týmem.

Nevolíme zkratky

Nejen ve výběru týmu, který pro vás sestavujeme, ale ani ve vývoji.

Pomáháme vám s budováním podnikání a tam se zkratky nevyplácí. Investujeme naše vědomosti do dlouhodobé udržitelnosti vašeho byznysu.

Transparentnost

Každý dlouhodobý vztah je postavený na kvalitní komunikaci a důvěře.

Tyto vlastnosti jsou v Able DNA propsány tak hluboko, že vás možná občas překvapíme, jak otevřeně s vámi budeme komunikovat.

Vážíme si každého

08/10/2021

“Požadovali jsme řešení, které nám pomůže lépe porozumět potřebám našich zákazníků, a jsme rádi, že se to společně s Able a jejich nástrojem Verzuz povedlo. Výsledkem je nejen o 30 % více prodaných pojištění, ale také zásadní časová úspora při jeho sjednání. Oproti původně využívanému řešení se celý proces sjednání zrychlil o více jak 50 %.”

Simonova

Jana Šimonová

Group Insurance Manager, Aures Holdings a.s.

28/06/2022

“Spolupráci se studiem Able si ceníme z řady důvodů. Vždy dokáží navrhnout i zrealizovat funkční a zároveň kreativní řešení, díky kterému mají naši klienti unikátní e-shop splňující jejich individuální potřeby a požadavky. Svými zkušenostmi, proaktivním a profesionálním přístupem se právoplatně řadí mezi elitní skupinu našich Shoptet Premium Partnerů.”

Bradacova

Andrea Bradáčová

Supervisor of Premium Onboarding

05/11/2022

“Able přináší do vývoje softwaru specializace, které jinde na jednom místě nenajdete. Jako náš hlavní partner nemá Able na starosti pouze samotný vývoj, ale velkou hodnotu nacházím v iniciačních analýzách a technické dokumentaci. Díky nim se dokážeme vyvarovat zbytečným chybám a hlavně umíme prioritizovat vývojové práce tak, aby měly pozitivní byznysový dopad.”

Spindler

Sacha Spindler

Mesh Payments

16/12/2021

„So spoluprácou som nadmieru spokojná, Studio Able nám dokázalo za veľmi krátky čas vytvoriť produkt namieru podľa požiadaviek. Počas celej doby spolupráce boli ústretoví, rýchlo reagovali v prípade problémov a prichádzali s riešeniami. Férový a otvorený prístup a príjemná komunikácia.“

Mieresova

Ľubica Mieresová

Marketing Manager - Kofola a.s.

Už dávno
to není jen o zakladatelích

CEO

Faraga

CPO

Melicharek

CSO

Juhanak

CFO

Faraga

CTO

Grolig

CCO

Kaman

COO

Juren

Project manager

Kaman

Project manager

Korensky

Partner

Kriz

32+

Naše práce
Projekt
Pracujeme se zkušenými manažery a podnikateli, čemuž odpovídají produkty, které jim stavíme. Sofistikované, bezpečné a se skvělým UX.
Více
Kariéra
Kariera
Přidejte se k týmu, ze kterého se neodchází. Fluktuace, o které se ostatním firmám zda a podmínky, díky kterým si zamilujete Able i nové kolegy.
Více