You need to enable JavaScript to run this app.
2022 - současnost

Encall

Inovativní služba, která se ihned po spuštění, dostala do rukou 2 milionům Čechů.

Analýza
10 / 2022
Grafický design
1 / 2023
Development
2 / 2023
Encall uvodni
O klientovi:

Společnost encall s.r.o. se zaměřuje na optimalizace a úspory v oblasti dodávek elektřiny a plynu pro domácnosti, podnikatele a neziskový sektor. Svým klientům poskytuje end-to-end proces, od úvodní analýzy potřeb klienta, přes srovnání dostupných a vhodných produktů až po sjednání smlouvy a následnou správu smluv na dodávku energií.

Challenge:

Cílem encall je poskytovat klientovi kvalitní servis, relevantní informace v jednoduché a strukturované podobě, aby mohl nabídky snadno porovnat a kvalifikovaně se rozhodnout. S cílem posunout své služby na další úroveň náš klient vymyslel koncept aplikace a unikátní proces sjednání změny dodavatele, který umožní uživateli získat relevantní nabídky od vybraných dodavatelů, navzájem je porovnat, získat všechny potřebné informace o dodavateli i produktu, a v případě zájmu učinit změnu dodavatele online z pohodlí domova. Pro encall jsme v první fázi dle jejich zadání vytvořili menší interní aplikaci. Zásady, nad kterými Able stavíme přesně zapadly do potřeb encall. Během této testovací spolupráce, jsme si ověřili, ževzájemná chemie funguje na výbornoua můžeme přistoupit k větším výzvám. Následně jsme se pustili do programování inovativního srovnávače energií a jeho implementaci pod obchodním názvem DEAP do aplikace George od České spořitelny, kterou řídil náš klient

Naše řešení:

V první fázi jsme pomohli vytvořit aplikaci pro správu ceníků dodavatelů energií, kterou náš klient, používal interně. Následně jsme sestavili 10členný tým, který začal pracovat na inovativním srovnávači energií. Dle zadání klienta jsme stavěli inovativní srovnávač energií, který se postupně doplňoval o nové funkcionality a zjednodušení, díky kterým se podařilo usnadnit a urychlit zákaznickou cestu zněny dodavatele energií. Zákazník zadá několik vstupních údajů a během 2 minut je celý proces změny dodavatele u konce.

Encall features

Aktuálně je srovnávač k dispozici v prostředí internetového bankovnictví George od České spořitelny a.s., a pozitivně hodnocen svými uživateli i encall. Srovnávač a jednotlivé technologie byly vytvořeny tak, aby mohly být samostatně nebo jako celek nabídnuty jako white-label řešení pro B2B sektor a to nejen v Česku, ale i v ostatních zemích Evropy.

Encall features

Features

01

State-of-the-art security řešení postavené nad Microsoft Azure.

Encall features
Encall features
02

GraphSQL API, oAuth 2 a další nejmodernější technologie.

03

Moderní přístup ke tvorbě uživatelského rozhraní (human centric design, prototypování, testovací skupiny).

Encall features
Encall features
04

Využití agilních metodik pro zajištění rychlého doručování nových verzí produktu, které v dané chvíli zákazníkovi přináší nejvyšší přidanou hodnotu.

05

Implementace nativních OCR modulů.

Encall features

Poznáváte se?

Vytváříte lead-generation projekt a potřebujete umět pracovat se svými leady? Nebo máte callcentrum a potřebujete kvalitně distribuovat práci svým operátorkám a operátorům? Hodil by se vám srovnávač produktů z vašeho segmentu, ale nevíte, jak si poradit s tolika vstupy? Toto je naše pole, obraťte se na nás.

Juhanak
CSO
Radek Juhaňák
juhanak@able.cz

Další projekty

 IQX nahled

IQX

Jak jsme vyvinuli unikátní marketplace řešení a fintech platební systém, které zlepší podnikatelské prostředí pro SME klienty v Portugalsku a následně v celé Evropě.
Více
AAA auto nahled

AAA Auto

Jak jsme pomohli uzavírat dvojnásob pojištění v porovnání s konkurencí…
Více